Кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки

Мова:

Прототип біонічної руки на базі мікроконтролера Allwinner H3 та системи реального часу RTIC

Відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт, що орієнтовані на потреби суспільства, інклюзію для досягнення цілей сталого розвитку, – “Прототип біонічної руки на базі мікроконтролера Allwinner H3 та системи реального часу RTIC”.

Автор – Примєров Максим Вікторович, гр. КІУКІ-19-8
Керівник – доц. Рахліс Д.Ю.
Метою дипломної роботи є розробка дешевого, але високоефективного прототипу біонічного протеза руки. Центральним елементом прототипу є мікроконтролер Allwinner H3, який слугує основним обчислювальним блоком. Для управління протезом використовується кардіограф AD8232 який дозволяє слідкувати за м’язовою активністю та приймати рішення руками протезом чи ні за допомогою сервопривіду Micro Servo MG90 Tower PRO.
Особлива увага приділяється оцінці можливостей Allwinner H3, RTIC, Micro Servo MG90 Tower PRO та AD8232 в контексті біонічних протезів. Проект використовує технологію 3D-друку для виготовлення компонентів протезу. Це не тільки знижує вартість виробництва, але також забезпечує високий рівень можливостей для кастомізації, що важливо для комфорту та функціональності протезу.