Новини

Гурток «Розробка моделей цифрових систем»
23.04.2025
Професор кафедри АПОТ Хаханова Ірина Віталіївна керує науковим гуртком з розробки цифрових систем. Тут здобувачі об’єднують теорію та практику створення моделей за допомогою сучасних мов опису апаратури, таких як VHDL, Verilog та SystemVerilog. Наші учасники поринають у світ цифрової електроніки, освоюючи синтезовані підмножини мов та застосовуючи свої знання для розробки моделей, готових до реалізації на мікросхемах програмованої логіки FPGA та CPLD.
Ласкаво просимо до клубу з проектування цифрових пристроїв!

Щиро вітаємо вас з Великоднем 2025!
20.04.2025
Щиро вітаємо вас з Великоднем!
Нехай світле свято Воскресіння Христового наповнить ваші серця радістю, надією та любов’ю. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та родинного тепла.

Участь у “International Workshop on Frontier Advances in Semiconductor Materials, Devices, Circuits, Design and Test Automation”
16.04.2025
Професор кафедри АПОТ Хаханов В.І. взяв участь як запрошений експерт у “International Workshop on Frontier Advances in Semiconductor Materials, Devices, Circuits, Design and Test Automation”, що проводився 14-15 квітня 2025 року у Xidian University, Xi’an, China, з пленарною доповіддю “Vector-logic design and test computing“, яку присвячено моделюванню для симуляції, тестування та діагностики несправностей як адрес для функціональної перевірки цифрових проектів.

Туторіал “Функціональне програмування на Python”
15.04.2025
Докторант кафедри АПОТ Володимир Обрізан переклав туторіал “Функціональне програмування на Python” (автор Andrew M. Kuchling) українською мовою та доповнив інтерактивними прикладами коду та тестами перевірки знань.

Доцент кафедри АПОТ Дарія Рахліс успішно завершила міжнародну програму підвищення кваліфікації та отримала сертифікат!
14.04.2025
Кафедра АПОТ щиро вітає Дарію Рахліс з успішним завершенням програми міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та здобувачів закладів вищої освіти на тему «ІННОВАЦІЙНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ: ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

Нова хвиля знань у ХНУРЕ: «Університет вихідного дня» для школярів від провідних вишів Харкова!
13.04.2025
12 квітня о 14:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчинив двері для школярів, запросивши їх на унікальний освітній захід – «Університет вихідного дня». Ця ініціатива об’єднала провідні університети Харкова, щоб познайомити молодь із захоплюючим світом науки та інновацій.

Міжнародний день польоту людини в космос 2025
13.04.2025
У всьому світі 12 квітня відзначають Міжнародний день польоту людини в космос у зв’язку з важливим внеском космічної науки та техніки у розвиток людства. Цього ж дня в Україні відзначають день працівників ракетно-космічної галузі, який був встановлений президентським указом у 1997 році.

Хочеш керувати роботами? Перший крок – лекція про STM32!
12.04.2025
Чекаємо тебе у вівторок, 15 квітня, о 7:45 на лекції “Керування силовими ланцюгами мікроконтролерами STM32”!

Розробка молодого вченого кафедри АПОТ: ШІ кулінарний асистент на базі Langchain
12.04.2025
Асистент кафедри АПОТ Хаханов Іван розробив інноваційний відеоматеріал, в якому демонструє процес створення інтелектуального кулінарного асистента з використанням потужної бібліотеки Langchain. У своєму відео Іван детально пояснює кроки розробки, можливості та потенціал такого ШІ-помічника.

Кастомна розробка чи No Code Low Code – чи витиснить ШI розробникiв та програмістів?
06.04.2025
Жвава дискусія з докторантом кафедри АПОТ Володимиром Обрiзаном відбулася на минулому тижні. Якщо хочете дізнатися більше, переходьте за посиланням.
Нагадаємо, що впровадження ШI сприяє побудові миролюбних, справедливих і відкритих суспільств задля досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР 16).

Прикладне машинне навчання – новий курс для магістрантів ОПП СКС спеціальності F7 Комп’ютерна інженерія
02.04.2025
Асистент кафедри АПОТ, канд. техн. наук Хаханов Іван Володимирович розпочав розробку курсу з прикладного машинного навчання, що викладатиметься для магістрантів у межах ОПП «Спеціалізовані комп’ютерні системи» спеціальності F7 Комп’ютерна інженерія 2025 року набору, яка оприлюднена для обговорення на сайті університету.

Winter Teacher School 2025 від компанії EPAM – підвищення кваліфікації викладачів у галузі сучасних освітніх технологій і методик
24.03.2025
Winter Teacher School 2025 від EPAM – це унікальна освітня ініціатива, спрямована на підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів у галузі сучасних освітніх технологій і методик. Програма школи була розроблена з урахуванням останніх тенденцій у сфері освіти та потреб сучасного студента.