Кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки

Мова:

Яскравий вихідний з Першим серед кращих: як пройшов NURE Open Space в ТРЦ “Нікольський”

Упродовж 28 квітня відвідувачі ТРЦ “Нікольський” мали змогу долучитись до різноманітних, активних, корисних та захоплюючих подій, організованих співробітниками, викладачами та студентами ХНУРЕ в рамках проєкту NURE Open Space.

Як зазначив на відкритті заходу в.о. ректора ХНУРЕ Ігор Рубан, університетська спільнота наразі активно використовує можливості проведення офлайн-заходів: “Це – справжній виклик, який нам, харків’янам, вдається долати. Ми завжди охоче знайомимо зі світом ІТ усіх бажаючих, а також щиро радіємо можливості зібрати разом нашу численну студентську та викладацьку родину”.

До слова, на початку квітня в ХНУРЕ було відкрито власний унікальний безпечний простір, де тепер також відбуваються різноманітні офлайн-заходи та плануються заняття для здобувачів освіти.

Що ж до NURE Open Space, то гості заходу поринули у світ роботів, світлодіодів, пошукових пристроїв, комп’ютерних мереж, електроніки, лазерів, VR та 3D технологій. Усі ці слова ми чуємо щодня, а завдяки колективу Першого серед кращих харків’яни змогли все це побачити на власні очі, потримати в руках та на один день стати справжніми ІТ-шниками.

У програмі заходу також були квести та конкурси з цінними призами, творчі завдання, а також виступи талановитих учасників університетського студентського клубу.

Яскравий вихідний з Першим серед кращих: як пройшов NURE Open Space в ТРЦ “Нікольський”