Кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки

Мова:

Наші магістранти у Швеції!

Магістранти кафедри АПОТ Костянтин Євчук та Владислав Сергієнко проходять навчання за європейською програмою академічної мобільності Erasmus + в Blekinge Institute of Technology, BTH, місті Карлскруна, Швеція. За час програми студенти отримають теоретичні та практичні навички в програмуванні операційних систем, безпеки і архітектури програмного забезпечення.

За словами студентів: “Ми тут вже 2 місяці, і це дуже незвичайний досвід навчання. Найголовнішою відмінністю шведського освіти є фокус на обговореннях, практичному ухилі і розборі реальних ситуацій, що дуже важливо в нашій галузі. Замість звичних 7-10 предметів тут їх вивчається всього 4 за семестр, але кожен з них складається з 7.5 ECTS і є дуже концентрованим. Цікава і сама структура курсів. По-перше, досить велика кількість роботи виноситься на самостійне навчання. Результати цієї роботи надалі контролюються письмовими завданнями. По-друге, на лекціях увага приділяється обговоренню та формуванню у студентів власної думки і аргументації, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Тут все дуже інтерактивно. Велика бібліотека з атмосферою, що сприяє навчанню, і доступність групових кімнат, які обладнані телевізорами і дошками з маркерами. Ці кімнати студенти можуть займати для обговорення спільних проектів, без будь-яких обмежень. Слід зазначити, що університет працює 24/7, і доступ здійснюється за допомогою студентського квитка. Будь-який студент може зайти в університет і зайняти будь-яку навчальну аудиторію або комп’ютерний клас у зручний для себе час, навіть у вихідний день.”

Наші магістранти у Швеції!